Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bibi je už babička

Ano je to tak právě Bibi a Lili oslavili narozeniny, Bibi 12 let a Lili 9let no holt holky stárnou. Máme problémy se zoubky :( tak veterinář je vytrhal. Granulky namáčíme do převařené vody aby změkli a kupodivu ani jedna neprotestuje. Sem tam jim umíme dát i šunku nebo tvaroh to papají rádi. heart

 

24.2.2012

Teda tak to je ale ostuda dva roky jsme tu nebyli ani nepřidali článek :-(

Ale mojí omluvou je nový člen rodinky, Kristýnka se narodila 24.9.2010 a naaši pejsci byli prostě úžasní...teda hlavně jsou. Teť, když už je velká holka tak se chodí mazlit s Lili i Bibi ale Bibi je mazaná ta hned uteče už ví co od ní může očekávat. A teda někdy je to fuška uhlídat Kiku aby pejskům neubližovala, ona je tahá mazlí se s nimi no je rozkošná ale sem tam je to dravec.

dsc0000058.jpg

Jo tak toto je mazlení s Bibi (a ano Bibi tak trošku trpí - ale s láskou)

 

 

 

 

 

 

 

Takže milé štěnátka Miki, Amálko, Bonny, Lili vše nejlepší k vašim 2. narozeninám. 

17.7.2010

Oslavili jsme 2 rok života Lilinky a 5 rok Bibinky... dostali kostičky a dooobré kuřátko. No a hlavně nový sestřih. Byli jsme na chaloupce tak si tam lítali i když určité omezení muselo být. Jednou jsme je nehlídali no snad mrk oka to byl (Bibi hárala) a hnedka jsme je měli tak 1 km od chalupy...vydali se na toulky.

Ale jak byla Bibi na vodítku tak se od ní Lili ani nehla. To bylo ku prospěchu to se nám moc líbilo.

Voda v horském potoce se nelíbila ani jedné, ale Lili je dobrodružnější povaha - ta se i smočila, bylo velikánské vedro...ale bylo nám fajn.

 

 

 

 

 

 

 

 

20.4.2010

Ták je to rok co jsme posledně psali, událo se toho hodně, ale relativně jedeme ve starých šlépějích. Bibinka je napořád "Lady"  a Lilinka je neustále uštěkaná a strááášně pojašená.  

Kvůli různým okolnostem jsme konečně odnaučili holky skákat na gauč, takže ví, kde mají místečko, ale ten štěkot, kdokoliv ví jak se dá převychovat štěkání na zvonek popř. zaklepání na dveře prosím dejte to do Návštěvní knihy.

Prostě štěkají a štěkají a nedají se zastavit.

28.5. 2009

Musíme se pochválit reagujeme na tiše a už dokážeme poslechnou když panička nechce aby jsme štěkali samo sebou za pamlsek...téda jen tehdá když se nám chce když ne je nám to jedno začneme jedna přez druhou poštěkávat no a je to pokarhání od paničky.

Dokonce mi minulý víkend i nařezala a já uznala že oprávněně a už si "snad" budu pamatovat, že na malé děti na kolech  - tak na ně se fakticky neštěká... Jsme ostříhané tak panička naplánuje doplnění foteček a budeme i tu táááák krááásné.

5.5.2009

Jejda teda to jsme se ale dlouho neohlásili  no napravíme to...máme totiž hodně práce. Tak jsme se hezky sžili, život nám utíká jako rychlík, chodíme ven, lítáme a válíme se s kamarádama...no prostě lehký život psa.

Minulý víkend jsme byli na Slovensku a hlídali nás u tety Bachárové jéjda byli jsme spokojení moc se nám tam líbilo ale byli jsme rádi, když si pro nás páníčci přišli.

 

31.1.2009

Jak se nám žije? Hezky...holky si zvykli hodně na sebe jsou skoro neustále spolu i když je každá jiná a to poznáváme na každém kroku.Obrazek Taháme se o kostičky Lili vždy chce tu co má Bibi no a tak je u nás hodně vrčení a štěkání.Obrazek

 

Hlavně že jsme spolu a páníčci doufají že jsme šťastní.

16.1.2009

Pozdě ale přece přejeme všem našim kmarádům a dětem hodně zdraví a štěstí v Novém roce.

6.11.2008

Ahoj všichni, hodně dlouho jsem se neozvala, tak doplním všechny informace o našich princeznách. Sžili se dobře. To by jste měli vidět jak si hrají, strkají se, vrčí na sebe ale jinak se mají moc rádi. Lili naučila zase Bibi běhat, tak tryskem kolečka kolem pískoviště pak osmičky přes houpačky a jak se uhoní Bibi si zaleze na lavičku ("princezna") a kouká co ta drobotina zase vyvádí.

Později, když doma unavené leží vedle sebe - to je pohled - na dvě klubíčka... Ale není to tak že by si Bibi nesjednala pořádek - hrozivě zavrčí - a může dál spát. Ani při tom nezvedne hlavu  .    Lili už poslouchá základní povely...jen ke mně je pořád problém - v případě že mám piškotek tak není a je ráda, že si může zmlsnout. Následně už umí sedni a lehni... Jak uvidí cizího člověka táááák moc hlídá - šikulka... člověk si myslí : "to je teda trhač", ale jak se obrátí čelem k Lili ta zdrhne a letí pryč jak žhavá střela. 

18.9.2008

Jako správná "mamina" jsem holkám a klukovi Obrazekpopřála k 2. měsíčním narozeninám. Ozvali se mi všichni a mají se čile k světu. Přidávám nějaké fotky Amálky, Mikiho si skoukněte na jeho webu . Jo a "dvojka" má jméno Bonny. Lili je šikovná, hrozně hravá a hlavně jsem ráda, že když jsou s Bibi venku, tak tam lítají až do omrzení. No je to šikulka.

 

 

9.9.2008

Ahoj to už jsem dlouho nepsala co?

První co by jsem ráda napsala, je to že přeji našim milým štěnátkům, roztroušeným po světe i doma - Lili vše nejlepší k jejím 2. měsíčním narozeninám

Jak jsem psala tak Miki a Amálka si našli domov raz dva... a tak jsme čekali, jestli bude"dvojka" taky tak úspěšná...a ozvala se paní Navrátilová a my čekali, jestli se bude "dvojka" líbit. No myslím si, že to byla láska na první pohled. Tak doufám, že i malá vnučka paní Navrátilové se bude moooc líbit. 

Jo a něco o Lili, je to zlatíčko. Ale i malý rarášek, vůbec si nemusím nastavovat budíka....... 5,30 a paničko jdeme ven a nekompromisně mně vytáhne. Ale tak je to správně. Jak bude starší tak se to zlepší a bude snad spinkat a vstávat až jak já. Nejlepší je, že rozběhala Bibinku, což my máme ohromnou radost protože si zvykla na pohodlíčko  ale teť se venku honí až  jsou z nich jen bílé šmouhy. Uvidíme, kdy ji doběhne...

25.8.2008

Tak už odešel i Miki, přišli opět skoro všichni z jeho nové rodiny, ještě poslední puska od maminky a může se jet. Jestli se chcete podívat jak se mu daří v novém domově podívejte se na odkaz MIki - syn. Tak držíme palečky a doufáme že se Miki i Amálka dobře zabydlí a nebude jim příliš smutno. Nám ukápla ta slzička jak za Amálku tak i za Mikiho.  Ale přejeme v novém životě hodně lásky a porozumění.

24.8.2008

ObrazekAhoj všichni, dnes nám odjela naše fenečka č.1, přijeli si pro ni moooc hodní páníčci až z Liberce. Přijela celá rodina na chaloupku, kde jsme byli na víkendu a štěnátka objevovala svět venku na travičce. Pojmenovali ji Amálka a první odloučení od maminky bylo v pořádku. Po cestě spinkala a i pak spinkala.

 

 

 

 

16.8.2008Obrazek

Štěnátka nám rostou a my si intenzivně uvědomujeme, že za chviličku tu už s námi nebudou. No nevadí dostanou se do dobrých rukou a tak se tomu moc těšíme. Zatím si je užíváme jak rostou, seznamujeme se s travičkou, kde se rádi vyvenčí, a s životem v rodině - v noci se opravdu panička nebudí .  I když jelikož je olympiáda tak jí to nevadí a ráda si s námi na něco podívá. Bibinka je opravdu spolehlivá maminka, zoubky už mají štěnátka opravdu venku a ostré jak břitva, i tak trpělivě snáší jejich dobývání se k mlíčku a nechává je pít.

12.8.2008

ObrazekDnes jsem měla celkem šoky, přišla jsem domu (pracovat se musí) a co to vidím, na novinách naloženo a štěnata hezky v pelíšku. Jak se to asi mohlo stát? Že by štěnata vylezla ven a pak zase zalezla? Asi je tam dala Bibinka. No to mám šikovnou a chytrou maminku. Jsem hrdá majitelka. 

 

 

 

9.8.2008

Ahoj tak už jsme velicííííí. Máme měsíc. A máme se k světu, hezky papáme, hrajeme si a jsme spokojení.

 7.8.2008

Obrazek

Ahoj tak jsme byli dnes venku, je to tam moooc zajímavé. Nestíháme se divit... 

Více foteček naleznete ve fotogalerii.

 

6.8.2008

Dnes měli štěnátka velký den. Poprvé okusii jak chutnají granulky. Byli pořádně rozmočené na kašičku, a štěnátka jen tak mlaskala. Konečně dnes i začala olizovat talířek s papáním, místo prstů.  Samozřejmě Bibinka se nedala zahanbita a jak se štěnata trochu prospala hned byla u nich a krmila je i ona. Tak doufám, že se jim bude dařit a budou jim dále chutnat a budou růst jak z vody.

4.8.2008

ObrazekJelikož se nám celý psí svět točí kolem štěnátek asi začnu psát o nich. Včera jsme začali s příkrmy a doufám, že se brzy naučí sami papkat. Né že by nás to nějak omezovalo, jsem ráda, když jsem s nimi ale ten binec než se napapají . Dostali tvaroh a ceklem jim to chutnalo. Největší nenasyty byli holky i když klučina se nedal zastavit, mlaskali při tom jako maličké prasátka... Tak se budem i nadále snažit dávat jim papkat aby nám rostli jako z vody.

 

31.7.2008

Dneska jsem začala naplňovat svoje stránky a ráda se na nich podělím o svoje radosti i starosti. Uvidíme co nám život přinese ...